יבואנים – למה כדאי לכם להשתמש בתוכנה לניהול צי רכב של תפנית?

ניהול צי רכב הוא פעילות חובה עבור יבואני רכב. הרכבים הם הנכס העיקרי שלהם, כך שברור מדוע חיוני לנהל את כל הנוגע להם ביעילות ובאופן יסודי במיוחד. כיצד עושים זאת? פתרון מיוחד בשם תפנית מציע לכך מענה מעולה! בואו נכיר אותו.

תפנית – ERP ליבואני רכב

אם אתם עסקים גדולים, כדאי לכם להכיר את תפנית. זהו מוצר של חברת הטכנולוגיה הוותיקה מטריקס, שהוא בעצם מוצר מסוג Enterprise Resource Planning. מערכות ERP מספקות תשתית מחשוב רחבה ורבת אפשרויות, אשר מאפשרת לנהל עסקים שונים באופן אינטגרטיבי, מסודר מאוד ומתוחכם. במקרה של תפנית, זהו ERP עם ערך מוסף מיוחד שמייד נסביר. באתר תפנית, זמין מידע נוסף על ניהול צי רכב ויכולות נוספות של תפנית. לפני כן, נציין עבור מי שלא מכירים מקרוב את עולם ה-ERP, שמערכות אלה מבוססות על גישה של שימוש ב"מודולים”, שהם חלקים בתוכנה, אשר כל אחד מהם מטפל בתחום משנה ספציפי. למשל מודול ניהול מכירות. כל המודולים עובדים ביחד היטב, עם ממשק משתמש אחיד ונוח לשימוש. אך כאמור, כל אחד מהם גם עומד בפני עצמו. אז מה מיוחד בתפנית דווקא?

להתאים לכל מגזר

הטמעת מערכת ERP איננה מהפשוטות ביותר. זאת, פשוט מאחר שהיא מערכת מורכבת יחסית וגם כזו, אשר משתלבת ממש במרכז פעילות העסק. אחד האתגרים במסגרת הטמעה כזו, הוא ביצוע התאמה של המערכת, ספציפית עבור העסק שלכם והמגזר שבו אתם פועלים. תפנית מסייעת בכך, באופן מעניין ומשמעותי מאוד. היא מגיעה מותאמת מראש, עבור שורת מגזרים עסקיים בולטים. זאת, כולל מגזר יבואני הרכב. כך נחסך מכם זמן רב וגם הוצאות שונות סביבי תהליך ההתאמה. אז מה תפנית מציעה ליבואני רכב?

 

 

לייבא רכבים ולנהל אותם ביעילות

ראשית, תפנית תסייע לכם בפעילות ייבוא הרכב, לאורך כל שלבי התהליך: מעקב אחר סטטוס ייצור הרכב עוד כשהוא בשלבי הכנתו בחו”ל, התחשבנות מול יצרן הרכב, חשבונות ספק, ניהול משלוחים, כניסת כלי הרכב למלאי הבונדדים וגם עבודה עם מסופונים לניהול מלאי. כל זאת, באמצעות תמיכה בתהליכי יבוא בשיטות עבודה שונות, מול כל מספר יצרנים שדרוש. ניתן להתנהל מול כל יצרן בשיטה שונה. כאשר הרכבים כבר אצלכם, תפנית תסייע לכם בניהול הדגמים והמחירונים.

להשלים את התמונה

מעבר לכך, תמצאו בתפנית עזרים חשובים נוספים, כולל

  • ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה – ניהול ובקרת מלאי, רכש, יבוא, קטלוגים ועצי מוצר, רכש תקציבי, שיווק ומכירה, יצוא, הפצה ושירות. מסייעים להיבט זה, יכולת קריאת ברקוד ושילוב מסופונים ומסופי RF.
  • ניהול קשרי לקוחות (CRM) – היבט חשוב ביותר בפעילות מערכת ERP, אשר יאפשר לכם לנהל את כל הקשור בלקוחות ביעילות מרבית.
  • ניהול פיננסי – תפנית מסייעת גם להתנהל היטב מבחינה כספית. היא מציעה מענה מקיף לכך, בהתאם לדרישות החוק והתקנות וכללי החשבונאות המקובלים. זאת, כולל רישום בספרים והפקת מסמכי מקור, ניהול ספר ראשי, ניהול ספקים ותשלומים, לקוחות וגבייה, התאמות בנקים והתאמת כרטיסי אשראי, דו"חות כספיים, תקציב ובקרה תקציבית.
  • ניהול מכירות – בלי מכירות אין הכנסות וברור שרצוי מאוד להתייעל באופן אופטימאלי מבחינה זו. תפנית תסייע לכם בכל הקשור בכך, כולל ניהול לידים ממקורות שונים, ניהול של אנשי המכירות וטיפול במתן הצעות המחיר השונות ובתהליכי אישורן (חיתום).
  • ניהול שירות וניהול מרכזי שירות.

לסיכום

תפנית היא תשובה מצוינת לאתגרים שעומדים בפני יבואני רכב. כאשר לוקחים בחשבון גם את היצרנית החזקה שמאחוריה, זהו הימור בטוח מכל הבחינות.

שאלות בנושא יבואנים – למה כדאי לכם להשתמש בתוכנה לניהול צי רכב של תפנית?

למידע נוסף על יבואנים – למה כדאי לכם להשתמש בתוכנה לניהול צי רכב של תפנית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות