כל סוכנות רכב זקוקה לשירותי משרד: מהי מזכירות במיקור חוץ?

סוכנות רכב היא לא רק סוכנות רכב. למה הכוונה? גם בסוכנות רכב, לא ניתן לעסוק רק ברכבים ובכל הקשור אליהם. תמיד ישנם לא מעט ענייני מנהלה ובירוקרטיה אשר חייבים לקדם וחלק ניכר מהם, מקודם באמצעות ההנהלה. מעשית, פירוש הדבר ניהול משרד והעסקת מזכירות. העיסוק בכך עשוי להיות נטל לא קטן, אך ישנה דרך מעניינת לפשט ולהוזיל זאת באופן משמעותי. זאת, באמצעות שירותי משרד במיקור חוץ. מהם שירותים אלה? כיצד הם משתלבים בפעילות השוטפת? מהן התועלות שהם עשויים לספק לסוכנות רכב? ומה עוד כדאי לכם לדעת על כך? הנה סקירה קצרה שתסביר.

מזכירות, אבל בנוסח הגמיש

באופן רגיל, משרדי הנהלה ומשרדים ראשיים של עסקים, כוללים מקום מיוחד שנועד עבורם וצוות של עובדים שכירים. בסוכנות רכב, סביר שיהיה לפחות משרד אחד כזה. זהו אופן פעולה מוכר היטב ולא רע, אך מצד שני, יש בו מידה רבה של חוסר גמישות. לדוגמה: אם ישנה תקופה שבה אתם זקוקים באופן זמני, להרחבה משמעותית של פעילות המזכירות, מה תעשו? תגייסו רק לצורך תקופה זו מזכירה נוספת, במשרה חלקית? חוסר הגמישות מתבטא גם לגבי הפעילות השוטפת – אם מזכירה מתפטרת במפתיע, עשוי להיות "סיפור" לא קטן למצוא לה במהירות מחליפה טובה. באמצעות שכירת שירותי מזכירות במיקור חוץ, ניתן לקדם משמעותית את אופן ניהול המשרד. במבט כללי ובהמשך למה שציינו כרגע, זהו פתרון לשכירה גמישה של עובדי משרד. כלומר, במקום העסקה כשכירים, כאן מדובר על שכירת שירות, ללא העסקה ישירה ובהיקף גמיש, בהתאם לצורך. מודל זה הוא המשך ישיר של רעיון "מיקור החוץ" והוא למעשה סוג של שירות מיקור חוץ.

 

 

מה השירותים כוללים?

שירותי משרד מסוג זה, מטפלים בעצם בכל המשימות הרגילות שלהן אתם זקוקים במשרד והתשובה לשאלה מה בדיוק, תלויה בכם. זה יכול להיות למשל:

 • מענה לטלפונים – משימה מרכזית וחשובה של מזכירות בעסק.
 • טלמיטינג – טיפול בתיאום פגישות שונות.
 • תמלול והקלדה – ככל שהם נדרשים.
 • ניהול יומן – היבט חשוב מאוד, שיש לתת לו מענה מקצועי ויסודי.
 • סיוע בהנהלת חשבונות – לעתים, שירות כזה יוכל להשתלב גם במשימות פשוטות של הנהלת חשבונות. למשל בגביית תשלום מלקוחות.
 • סיוע בשיווק – שיווק הוא כמובן תחום התמחות מיוחד, אשר משאירים למנהלי שיווק. עם זאת, שירותי משרד במיקור חוץ עשויים לסייע גם בכך, למשל על ידי קידום "לידים" או ביצוע פעילויות טלמרקטינג.
 • עוד מנהלות – כאמור, זהו תפקיד גמיש. כך שניתן לקדם בעזרתו גם דברים נוספים, ככל שיידרשו ובמידה וזה מתאים לכם. למשל פעילויות שונות מול ספקים של סוכנות הרכב.

שירות אחד, תועלות רבות

שירות מסוג זה עשוי לספק לסוכנות הרכב תועלות רבות, בהן:

 • חסכון כספי – סיבה מרכזית שתודות לה שירותים כאלה פופולאריים, היא החיסכון הכספי שהדבר עשוי לקדם. השירות חוסך בהשקעת משאבים בעמדת מזכירות, בתהליכי גיוס, בכל הדרוש לניהול עובדים שכירים וגם בהעסקת עובדים כאשר אין עבורם מספיק עבודה שוטפת. בשכירת שירותי משרד, התשלום תואם מאוד לתמורה שמקבלים.
 • פינוי משאבים – שימוש מחושב בשירותים אלה, יביא כאמור לחסכון כספי. צידו השני של המטבע, הוא שכעת יעמדו לרשותכם המשאבים שנחסכו, כך שתוכלו להפנותם לכיוונים חשובים לבחירתכם.
 • גמישות – ניתן להשתמש בשירות בכל היקף שרוצים, מתי שרוצים, ללא התחייבות ארוכת טווח.
 • פישוט העסקההעסקת עובדים כשכירים היא דבר מורכב למדי, כולל מה שמחייב החוק בנושא זה.
 • סדר וייעול – שירותי משרד מקצועיים, יטפלו בכל המוטל עליהם באופן מסודר ואיכותי מאוד.

לסיכום

שירותי משרד מסוג זה, מספקים לסוכנויות רכב אופציה חשובה נוספת, בכל הקשור לתפעול המשרד. לכן, כדאי מאוד להכיר זאת וכמובן, כדאי גם לנסות.

שאלות בנושא כל סוכנות רכב זקוקה לשירותי משרד: מהי מזכירות במיקור חוץ?

למידע נוסף על כל סוכנות רכב זקוקה לשירותי משרד: מהי מזכירות במיקור חוץ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות