לקראת נסיעה ארוכה עם כל המשפחה: 5 ספרי ילדים מומלצים שיעבירו להם את הדרך בהנאה

מתכננים טיול בסוף השבוע? רוצים לבקר את המשפחה שגרה רחוק? לפעמים צריך לנסוע עם הילדים למרחקים ארוכים, וכולנו יודעים שזאת יכולה להיות משימה קשה ומעייפת לפעמים. הכנו לכם רשימה של 5 ספרים מומלצים לנסיעה, שיהיו הסחת דעת כיפית לילדים שתפעיל את הדמיון ואת המוח שלהם. בואו נתחיל.

הכנה לנסיעה

בין אם אתם מתכננים לטייל בנחל בדרום הארץ בסוף השבוע, או שאתם נוסעים לתקופת החג להורים שגרים רחוק, תצטרכו להתארגן לחלק הראשון והאחרון בבילוי המשפחתי – הנסיעות בכביש. גם אם אתם לא נוסעים רחוק, ייתכן שתיתקלו בפקקים בדרך שיאריכו את השהות שלכם ברכב ובכבישים, וחשוב שכל הנוסעים יהיו מוכנים כדי שלא ישתעממו.

אחרי שהכנתם אוכל ושתייה לדרך ובחרתם פריטי לבוש יפים ונוחים לנסיעה הארוכה, תצטרכו גם לבחור הסחת דעת מהנה שתעזור לילדים שלכם לעבור את הנסיעה בקלות. אתם יכולים לתת להם טלפון או טאבלט וליהנות מנסיעה שקטה ורגועה כשהפנים שלהם בתוך המסכים, אבל אנחנו כאן כדי לתת לכם רעיונות לספרים מעניינים שיוכלו להיות חלופה טובה לבידור במהלך הנסיעה:

יומנו של חנון 16

סדרת "יומנו של חנון" כבשה את העולם, והספר הזה ממשיך את ההצלחה של קודמיו. אמא של גרג הפלי משכנעת אותו להצטרף לקבוצת הכדורסל של החטיבה, אחרי שביום הספורט של בית הספר הוא ספג הפסד כבד, וברגע האמת גרג מקבל את הכדור לידיים שלו. האם הוא יצליח לקלוע לסל לפני שריקת הסיום ולהביא את קבוצתו לניצחון?

 

 

כראמל 7

סדרת הספרים של כראמל, מאת מאירה ברנע-גולדברג, היא אחת מסדרות הילדים המוצלחות בארץ בשנים האחרונות. החתול הקסום והילדים במשפחתו צריכים להציל את ילדי טירת ג'רום מצו הגירוש בחזרה לבית היתומים, אבל המשימה אינה קלה כיוון שגברת בלום איבדה את הזיכרון, ואולי המפעל המשפחתי על הבִיצה המסתורית הוא זה שיפתור את הכול, אם הם יצליחו להגיע אליו.

פרסי ג'קסון וגנב הברק – מהדורה מחודשת

פרסי ג'קסון הוא אל למחצה – בנו של אל הים פוסידון. אביו ושני אחיו, זאוס והאדס, נלחמים בלי הרף, אך פרסי וחבריו הם אלו שיכולים להציל את המצב ולהחזיר את השלום והשלווה. סדרות הספרים של ריק ריירדן זכו להכרה בין לאומית, וכעת סדרת הספרים של פרסי ג'קסון יוצאת במהדורה מחודשת שתספק לילדים שלכם קפיצה קטנה לעולם הפנטזיה במהלך הנסיעה.

אווטאר כשף האוויר האחרון – ההבטחה

"אווטאר כשף האוויר האחרון" היא אחת מסדרות האנימציה המוצלחות ביותר של ערוץ ניקלודיאון, והם הגיעו גם לספרים. בספר הקומיקס הראשון בסדרה, הילדים יוכלו לקרוא על הרפתקאות אנג וחבורתו אחרי אירועי הסדרה, כשאנג ממליך את צוקו להיות שליט האש החדש במקום אוזאי, אביו המרושע של צוקו שהיה הנבל הראשי בסדרת הטלוויזיה.

מטילדה – מהדורה חדשה

הרבה קלאסיקות שאנחנו אוהבים יוצאות במהדורות מחודשת, והספר מטילדה של רואלד דאל הוא אחת מהן. מטילדה היא ילדה מיוחדת, והצמא שלה לידע מתחיל עוד בגיל צעיר מאוד. בין המשפחה המזלזלת שלה והמנהלת המפחידה בבית הספר היסודי, מטילדה מגלה שיש לה הרבה יותר כוח משהיא חושבת והיא זאת שעושה לכולם בית ספר.

סיכום

כל נסיעה יכולה להיות מהנה לילדים בעזרת ספרים מרתקים ומבדרים המכילים תמונות, ציורים וסיפורים שקל להזדהות איתם. אתם יכולים לתת להם ספרי קומיקס המבוססים על סדרות טלוויזיה מוכרות, ללכת על בטוח ולקנות להם ספר מסדרה בין לאומית מצליחה, או לתמוך ביוצרים ישראליים ולתת להם לקרוא ספרי ילדים ונוער ממגוון הסופרים והסופרות של ישראל. שתהיה נסיעה נעימה.

שאלות בנושא לקראת נסיעה ארוכה עם כל המשפחה: 5 ספרי ילדים מומלצים שיעבירו להם את הדרך בהנאה

למידע נוסף על לקראת נסיעה ארוכה עם כל המשפחה: 5 ספרי ילדים מומלצים שיעבירו להם את הדרך בהנאה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות