חברת ההסעות המובילה באיזור ירושלים והסביבה: הכירו את כנפי יונה

אם אתם זקוקים לאוטובוס לטיול, למיניבוס לחתונה או אפילו לצורך הסעות של מקום העבודה, כנפי יונה היא החברה עבורכם. החברה ממוקמת בירושלים אך פעילה בכל הארץ ותוכל לספק עבור מקום העבודה שלכם או עבורכם את הרכב המתאים למטרה שתבחרו. במאמר זה נסקור את חברת כנפי יונה ואת היתרונות שבשירותיה, ובאילו מצבים כדאי להיעזר בה.

כנפי יונה

חברת כנפי יונה היא חברת הסעות בירושלים. החברה מספקת שירות הסעות למטרות שונות כגון טיולים, הסעות לחתונות, תיירות, הסעות למקומות עבודה ועוד. לחברה רכבים שונים בהתאם לכמות האנשים שהלקוח מעוניין להסיע. בנוסף, יש לחברה גם רכבי פאר ורכבים נגישים הכוללים מעלון. החברה ממוקמת בירושלים אך פועלת בכל הארץ.

סוגי רכבים

לחברה מספר סוגי רכבים בהתאם למטרת הלקוח ולכמות האנשים שהוא מעוניין להסיע. כך למשל, החברה יכולה להציע אוטובוסים בעלי 60 ו-54 מקומות, מידיבוסים בעלי 40 מקומות, מיניבוסים של 20 ו-14 או 16 מקומות,  וגם מיניבוסים נגישים של 14 מקומות עם מעלון. בנוסף, ישנם רכבי פאר למטרות שונות. הרכבים נקיים, מרווחים ובאיכות גבוהה.

שירותים נלווים

כנפי יונה מציעה ללקוחותיה שירותים נלווים. בין השירותים הללו ניתן למצוא חבילות של תיירות פנים, תיאום בבתי מלון, הצעת מורי דרך, אירועים של חברות וכנסים ועוד. החברה מספקת חבילות תיירות כגון יום כיף ביקב דלתון, סיור במכון ז'בוטינסקי ועוד. באתר ניתן למצוא גם המלצות לאטרקציות שונות בלשונית "תיירות פנים"

טיולים בירושלים

החברה מציעה הסעות לטיולים בירושלים, בין אם מדובר בקבוצה קטנה שתשתמש במיניבוס ובין אם מדובר בטיול בית ספרי הזקוק למספר אוטובוסים. כך לא תצטרכו להסתובב בעיר עם הרכב שלכם, להסתבך עם חניות או לחשוש שיקרה משהו לרכבכם. הנהגים ברכבים הם תושבי ירושלים והסביבה שיוכלו לקחת אתכם לכל המקומות המוכרים והאהובים בעיר כמו הכותל, שוק מחנה יהודה, מגדל דוד ועוד בדרכים הנוחות והבטוחות ביותר עבורכם. בנוסף, כתושבי ירושלים והסביבה הנהגים יוכלו להציע לכם מקומות לביקור בירושלים שאולי פחות מוכרים למי שלא מהאזור כמו מסעדות טובות, מקומות לבילויים ועוד אטרקציות שונות ומגוונות.

הסעות לחתונות

כאשר זוג מחליט להתחתן הרבה פעמים יש לו צורך בהסעה לאירוע עבור האורחים. הסעה לאירוע תחסוך את הוצאות הדלק לאורחים ואת הצורך בחיפוש מייגע אחר חנייה שתהיה בקרבה למקום האירוע. בהתאם לכמות האורחים העתידים להשתמש בהסעה, הזוג יכול לבחור את הרכב המתאים עבורו – קטן כמו מיניבוס או גדול כמו אוטובוס. כך האורחים יודעים שיש נקודות איסוף והורדה, שישנה שעה בה הרכב יוצא לדרך (הלוך או חזור) ויכולים להגיע לחתונה לחגוג וליהנות בראש שקט.

לסיכום

כנפי יונה היא חברת הסעות בעלת מגוון רכבים שתוכל לסייע לכם ולספק לכם הסעה לכל מטרה בהתאם לצורך שלכם. החברה משתמשת בסוגי רכבים שונים. הרכבים יכולים להכיל קבוצות גדולות, קבוצות בינוניות וקבוצות קטנות. בנוסף ישנם רכבים נגישים ורכבי פאר. החברה מציעה גם שירותים נלווים כגון: חבילות תיירות פנים שונות, תיאום בבתי מלון ועוד. בטיולים בירושלים החברה מציעה הסעות שנהגיהן מירושלים והסביבה כך שהם יוכלו  להביא אתכם לאטרקציות המוכרות יותר (כמו הכותל, מגדל דוד, העיר העתיקה) והמוכרות פחות בקלות ובבטחה. שימוש נוסף שניתן לעשות בהסעות של כנפי יונה הוא להזמין רכבים להסעות לחתונות.

שאלות בנושא חברת ההסעות המובילה באיזור ירושלים והסביבה: הכירו את כנפי יונה

למידע נוסף על חברת ההסעות המובילה באיזור ירושלים והסביבה: הכירו את כנפי יונה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות